• Rada školy

PaedDr. Švehlová Miroslava

Ing. Jurenová Eva

Bušíková Andrea

Rada školy pri ZUŠ sa schádzala a pracovala podľa schváleného plánu práce.

Základné témy rokovaní: počty prijímaných žiakov, návrh školského vzdelávacieho programu, návrh rozpočtu, správa o výchovno–vzdelávacej činnosti, jej výsledkoch a podmienkach, správa o výsledkoch hospodárenia školy, koncepčný zámer rozvoja školy a jeho vyhodnotenie, informácie o pedagogicko-organizačnom a materiálno–technickom zabezpečení výchovno-vzdelávacieho procesu, umelecké aktivity školy a prezentácia školy na verejnosti.

Poradné orgány školy

Predmetové komisie

Kolektívne vyučovanie

Mgr. Juríčková Marta

Hudobný odbor

Mgr. Jakúbková Eva

Predmetové komisie na svojich zasadnutiach pripravovali školské vzdelávacie programy. Zároveň revidovali a prispôsobovali  už napísaný školský vzdelávací program. Plánovali vystúpenia a výstavy. V rámci možnosti školy dávali požiadavky na zakúpenie pomôcok a nástrojov. V hudobnom odbore prebieha vyučovanie v individuálnej forme, učiteľ pracuje samostatne so žiakom na vyučovacej hodine, ale aj vo forme skupinovej,  a to v predmetoch hudobná náuka, komorná hra a súborová hra. Vo  výtvarnom a literárno-dramatickom odbore prebieha vyučovanie formou skupinovou. V rámci medziodborovej spolupráce pripravujú učitelia spoločné projekty. VO skrášľuje svojimi prácami  vystúpenia žiakov HO i LDO.