• Otvorenie školského roka 2023/2024, zápis, zadelenie rozvrhov.

Vážení rodičia, milí žiaci!

Zápis žiakov do ročníkov a zadeľovanie rozvrhu hodín sa uskutoční nasledovne:

05. 09. 2023 (utorok) od 12:15 hod. sa prídu zapísať a dohodnúť si rozvrh hodín žiaci pána učiteľa Martina Jakúbka (gitara, keyboard). Zápis bude v budove ZUŠ (bývalá klubovňa ZŠ).

05. 09. 2023 (utorok) od 13:15 hod. sa prídu zapísať a dohodnúť si rozvrh hodín žiaci pani učiteľky Eleny Vaňovej (flauta, klavír). Zápis bude v budove ZŠ (kabinet špeciálneho pedagóga, 2. poschodie, pravé krídlo).

05. 09. – 06. 09. 2023 budú ostatní triedni učitelia hudobného odboru, výtvarného odboru, literárno-dramatického odboru kontaktovať svojich žiakov a rodičov, dohodnú si rozvrh hodín a príchod žiakov na vyučovanie (aj na elokovaných pracoviskách).