• Oznamujem rodičom, zákonným zástupcom žiakov a žiakom, že dňa 16. 09. 2022 t. j. v piatok udeľuje riaditeľka školy riaditeľské voľno žiakom základnej umeleckej školy.

• VÍTAME VÁS V NOVOM ŠKOLSKOM ROKU 2022/2023

• Vitajte v novom školskom roku 2022/2023

vítame Vás v novom školskom roku.

Organizácia a podmienky výchovy a vzdelávania v Základnej umeleckej škole v Košeci od 05. 09. 2022 v školskom roku 2022/2023:

• Školský rok 2022/2023 v Základnej umeleckej škole v Košeci začína 05. 09. 2022.
            • Triedni učitelia hudobného, výtvarného a literárno-dramatického odboru budú kontaktovať svojich novoprijatých aj starších žiakov, dohodnú si rozvrh hodín a príchod žiakov na vyučovanie.
            • Rodič predkladá pri nástupe do školy (a následne po každom prerušení dochádzky do školy a školského zariadenia v trvaní 5 a viac po sebe nasledujúcich vyučovacích dní) ,,Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti“ dieťaťa/žiaka. Tlačivo je dostupné na webovej stránke školy.

Prajeme Vám veľa úspechov v novom školskom roku 2022/2023.

Kolektív a vedenie ZUŠ v Košeci.

Príďte medzi nás!

Srdečne Vás pozývame na dodatočný zápis detí do ZUŠ Košeca, do výtvarného (VO) a literárno-dramatického odboru (LDO) v Košeci aj na elokovaných pracoviskách v Košeckom Podhradí a v Ladcoch.

Prihlásiť sa môžete:

• v budove ZUŠ v Košeci (malá budova, bývalá klubovňa ZŠ) od 12.00 -16.00 hod.
            • u vyučujúcich uvedených odborov:

Mgr. Ivana Kalusová  - vyučuje VO v ZUŠ v Košeci a na elokovanom pracovisku v ZŠ v Ladcoch.

Mgr. Janka Gregorová - vyučuje VO, LDO v ZUŠ v Košeci a na elokovanom pracovisku v  Košeckom Podhradí.

Mgr. Marta Juríčková – vyučuje VO na elokovanom pracovisku v MŠ a ZŠ v Ladcoch.

Deti môžete prihlásiť do 12. 09. 2022.

Prípadné informácie na tel. čísle: +421/917334773