• OTVORENIE ŠKOLSKÉHO ROKA 2023/2024

• Vitajte v novom školskom roku 2023/2024

vítame Vás v novom školskom roku.

Školský rok 2023/2024 v Základnej umeleckej škole v Košeci začína 04. 09. 2023.

Triedni učitelia hudobného, výtvarného a literárno-dramatického odboru budú kontaktovať

svojich novoprijatých a starších žiakov aj ich rodičov, dohodnú si rozvrh hodín a príchod žiakov

na vyučovanie.

Prajeme Vám v novom školskom roku 2023/2024 veľa úspechov, tvorivých nápadov,

umeleckých zážitkov a spokojnosti.

Kolektív ZUŠ v Košeci.

• KRÁSNE PRÁZDNINY

• Ďakujeme našim žiakom, pedagógom, zriaďovateľovi a predovšetkým rodičom za úspešný školský rok 2022/2023.

Krásne prázdniny, veľa slniečka, zážitkov a dobrej nálady prajeme všetkým deťom, rodičom i priateľom školy.

• GALÉRIA

• Výstava výtvarných prác našich šikovných žiakov z triedy pani učiteľky Mgr. Ivany Kalusovej.

• KONCOROČNÝ KONCERT

• Dňa 1. 6. 2023 sa uskutočnil na elokovanom pracovisku v Ladcoch koncoročný koncert spojený s absolventským koncertom. Svoje umenie predviedli žiaci oddelenia dychových nástrojov pod vedením pána učiteľa Mgr. Františka Letka a žiaci klavírnej triedy pod vedením pani učiteľky Šarloty Ciller Ollnerovej. Ďakujeme za hodnotný umelecký zážitok našim mladým hudobníkom. Absolventkám HO Elke Hudecovej a Klaudii Puškárovej želáme veľa šťastia, úspechov, nech ich hudba a umenie sprevádza ďalším životom.

• KONCERT V KOŠECKEJ DIAKONII

• Žiaci hudobného a literárno-dramatického odboru spolu so svojimi pedagógmi pripravili koncert pre seniorov a zamestnancov Košeckej Diakonie. Spoločne sme strávili príjemné popoludnie v krásnych priestoroch novej záhrady. Naši mladí umelci svojím výkonom potešili srdiečka a vyčarili úsmev na tvári všetkým prítomným. Ďakujeme za pozvanie a tešíme sa na ďalšie stretnutie.

• Hviezdoslavov Kubín

• Jakub Gregor navštevuje literárno-dramatický odbor. V okresnom kole recitačnej súťaže Hviezdoslavov Kubín získal čestné uznanie v prednese poézie v kategórii ZUŠ. Gratulujeme a tešíme sa z úspechu.

• MDD

• Naši šikovní žiaci výtvarného odboru pod vedením pani učiteľky Ivanky Kalusovej pripravili krásne kulisy na podujatie Cesta rozprávkovým lesom. Určite urobili veľkú radosť všetkým deťom.

• DEŇ MATIEK

• Vystúpenie našich šikovných žiačok z LDO v Košeckom Podhradí pri príležitosti Dňa matiek.

• VESMÍR OČAMI DETÍ

• Žiaci výtvarného odboru sa zapojili do súťaže Vesmír očami detí. V okresnom kole získal Dominik Hochel Čestné uznanie v 4. kategórii(žiaci ZUŠ). Srdečne blahoželáme a tešíme sa z úspechov našich výtvarníkov.

• DOBRE JE V ZÁHRADE

• Žiaci výtvarného odboru sa zapojili do 16. ročníka výtvarnej súťaže Dobre je v záhrade. Medzi ocenenými výtvarnými prácami bola práca našej žiačky Natašky Mrážikovej. Autorke srdečne blahoželáme k úspechu.

Ďakujeme všetkým žiakom, ktorí sa zapojili do súťaže, za kreatívne, inšpiratívne, krásne práce.

• VEĽKÁ NOC V ZUŠ

• Prajeme Vám príjemné prežitie veľkonočných sviatkov a pridávame výtvarné práce našich šikovných žiakov výtvarného odboru.

• Mesiac úcty k starším

• Vystúpenie žiakov hudobného a literárno - dramatického odboru.

Vystúpenie žiakov ZUŠ pre klientov domova sociálnych služieb Strediska evanjelickej diakonie v Košeci.

• RIADITEĽSKÉ VOĽNO

Vedenie Základnej umeleckej školy v Košeci oznamuje, že dňa 18. 11. 2022 (t.j. v piatok) udeľuje žiakom riaditeľské voľno z prevádzkových dôvodov.